Ostatní hotelové služby

Hotel Baltaci Atrium to není jen komfortní ubytování v nadstandardně velkých pokojích a výborné jídlo. Jsou to také hotelové prostory vhodné pro organizaci soukromých jednání, oslav, svateb, školení atd. Dále také hlídané parkoviště s nabíječkami pro elektromobily a možnost relaxace v hotelovém Světě saun po náročném pracovním dni. Ve třetím patře budovy hotelu se nachází kadeřnické a kosmetické studio, ve druhém patře pak masérský salon. Všechny tyto doplňkové služby jsou k dispozici jak ubytovaným hostům, tak i pro běžnou veřejnost. Vše na základě předešlé rezervace.

Hotelové snídaně

Superior
Restaurace Café Atrium, přízemí hotelu

Přijďte si zpříjemnit začátek dne bohatou a vydatnou snídaní. Hoteloví hosté mají snídaně v rámci ceny za ubytování. Snídaně jsou rovněž zpřístupněny i veřejnosti.

Začněte nový den vydatnou hotelovou snídaní, která je podávána každé ráno ve všední dny od 7:00 do 10:00 a o víkendech od 8:00 do 10:30.

Nabízíme Vám výběr ze tří snídaňových menu: klasické kontinentální snídaně, anglický typ snídaně a kompletní nabídku snídaní – Atrium breakfast.

Kvalitní a výborná káva je už pak samozřejmostí. Přijďte ochutnat výbornou kávu Nespresso, jako součást některého snídaňového menu.

Svět saun

Superior
Za hotelovou recepcí, na přízemí hotelu

Relaxace je ideální volbou pro kompletní regeneraci organismu. Suchá finská sauna, aromatizovaná pára se soldosem a odpočinkové prostory zajistí vše potřebné pro dokonalý odpočinek.

Pro ubytované hosty je hotelový Svět saun zdarma, vždy ve vymezeném čase (společný vstup). Více informací se dozvíte na naší hotelové recepci.

Mimo tento čas poskytujeme ubytovaným hostům slevu na privátní rezervaci saun ve výši 20%. Pro veřejnost je vstup také umožněn na základě rezervace.

 

Masérské studio

Superior
2. patro hotelu

Masérské studio Martina Juřeny se nachází ve 2. patře budovy hotelu.

Pestrá nabídka klasických, ale i speciální masáží je nabízena hotelovým hostům i běžné veřejnosti. Vše na základě předběžné rezervace na hotelové recepci.

Nabídka masáží (60 min.):

 • základní masáž (záda a šíje)
 • relaxační masáž
 • sportovní masáž
 • masáž lávovými kameny
 • aromaterapeutická masáž
 • bylinný zábal na záda
 • masáž nohou, masáž chodidel
 • reflexní masáž rukou
 • obličejová masáž a masáž hlavy
 • uvolňující masáž šíje
 • aj.

Výběr masáže je proveden na místě po domluvě s masérem. Pouze masáž lávovými kameny je potřeba hlásit dopředu (30 min. trvá nahřívání lávových kamenů).

Vhodná je také kombinace masáže a sauny. Svět saun je rovněž nutné zarezervovat předem na hotelové recepci.

Dopřejte si kompletní relaxaci Vašeho těla.

Parkování

Superior

Za budovou hotelu na levé straně se nachází dlážděné hotelové parkoviště, které je k dispozici hotelovým a restauračním hostům. Hosté mají parkování zdarma, pro ostatní návštěvníky je parkování zpoplatněno.

Hotel dále nabízí hotelovým hostům, ale nejen jim, možnost využití nabíjecí stanice pro elektromobily. Stanice jsou celkem tři, a to TESLA Destinaton Charger a stanice všeobecná. Všechny jsou samoobslužné (spustit je musí pracovník hotelu) a jsou typu WALLBOX.

Návštěvníci a hosté mohou na dobu nabíjení parkovat na místech určených pro parkování pro elektromobily a svůj elektromobil či jiné elektrovozidlo nabít. O dobíjení elektromobilu můžete požádat hotelovou recepci. Hotelová recepce rovněž zajistí rezervaci v hotelové kavárně či restauraci, aby vám zpříjemnila čekání.