Ostatní hotelové služby

Hotel Baltaci Atrium to není jen komfortní ubytování v nadstandardně velkých pokojích a výborné jídlo. Jsou to také hotelové prostory vhodné pro organizaci soukromých jednání, oslav, svateb, školení atd. Dále také hlídané parkoviště s nabíječkami pro elektromobily, moderní fitness a možnost relaxace v hotelovém Světě saun. Nastandardní komfort rovněž zajišťuje kadeřnické a kosmetické studio, masérský salón. Všechny tyto doplňkové služby jsou k dispozici jak ubytovaným hostům, tak i pro běžnou veřejnost. Vše na základě předešlé rezervace. Ciťte se u nás jako v bavlnce.

Fitness centrum & Svět saun

Superior
3. patro hotelu & přízemí hotelu

Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ JE SVĚT SAUN DO KONCE ČERVENCE UZAVŘEN. OMLOUVÁME SE TÍMTO ZA VZNIKLOU SITUACI.

Nejen pro vyznavače zdravého životního stylu, ale i pro běžné hosty hotelu je připraveno nově otevřené Fitness centrum, nacházející se ve 3. patře budovy hotelu. Součástí vstupu do Fitness je v čase 15:00-21:00 zpřístupněný svět saun, nacházející se na přízemí hotelu.

Moderní přístroje od společnosti 3D Fitness nabízí komplexní fitness zázemí pro milovníky sportu. Fitness je vybaveno cardio stroji (běžecký trenažer, rotoped a veslovací trenažer), stroji na posílení rukou, nohou, dále multifukční věží, Total gymem, činkami, kettlebagy, powerbagy, TRX systémem aj. Celodenní pitný režim je hostům rovněž zajištěn a na hotelové recepci jsou k zakoupení iontové nápoje či proteinové tyčinky.

Po náročném cvičení přijdou sauny vhod. Hotelový Svět saun Vám prohřeje svaly, uvolní svalovou tenzi a pročistí organizmus.

Udělejte něco pro své zdraví! Zacvičte si v našem Fitness centru a pak si dopřejte zaslouženou relaxaci v saunách.

Návštěva Fitness centra včetně Světu saun je podmíněna rezervací na recepci. Počet cvičenců je omezen (max. 6), aby byl zajištěn komfort během cvičení.

Pokud Vás zdravý životní styl chytil za srdce, pak pro Vás máme připraveny permanentky od 10 – 50 vstupů. Vyžádejte si vše na recepci našeho hotelu.

 

Masérské studio

Superior
2. patro hotelu

Zveme Vás do masérského studia k masérce Aleně, která se dlouhé roky věnuje masírovací technice Deep Tissue.

Co znamená Deep Tissue masáž?

Tento specifický druh masáže představuje masáž hlubokých tkání. Neznamená to však bolestivou masáž. Tato technika pracuje s tkání, nikoliv „na tkáni“.  Jedná se o masáž beroucí ohled na napětí a přetížení svalových struktur. Terapeutka Alena pracuje pomalu, aby měla dostatečný prostor vnímat strukturu těla a vhodně reagovat buďto zrelaxováním, prodloužením dotčené tkáně nebo odstraněním zatuhlých míst. Primárním cílem této masáže je proměnit svalové omezení, zmírnit bolest, a to na co nejdelší dobu. Masáž je určena všem bez ohledu věku a handikepu.

Zarezervujte si termín Deep Tissue masáže již dnes na telefonním čísle: +420 603 826 244 anebo na email: alusak@post.cz

Hotelové snídaně

Superior
přízemí hotelu, Restaurace Café Atrium

Přijďte si zpříjemnit začátek dne bohatou a vydatnou snídaní. Hoteloví hosté mají snídaně v rámci ceny za ubytování. Snídaně jsou rovněž zpřístupněny i veřejnosti.

Začněte nový den vydatnou hotelovou snídaní, která je podávána každé ráno ve všední dny od 7:00 do 10:00 a o víkendech od 8:00 do 10:30.

Nabízíme Vám výběr ze tří snídaňových menu: klasické kontinentální snídaně, anglický typ snídaně a kompletní nabídku snídaní – Atrium breakfast.

Kvalitní a výborná káva je už pak samozřejmostí. Přijďte ochutnat výbornou kávu Nespresso, jako součást některého snídaňového menu.

Kadeřnické & kosmetické studio

Superior
2. patro hotelu

Kadeřnické a kosmetické studio RSM se nachází ve 2. patře budovy hotelu a nabízí své služby široké veřejnosti, ale i hotelovým hostům.

Pokud toužíte po změně anebo se rády necháváte hýčkat, pak navštivte RSM studio v budově Hotelu Baltaci Atrium ve Zlíně.

Parkování

Superior

Za budovou hotelu na levé straně se nachází dlážděné hotelové parkoviště, které je k dispozici hotelovým a restauračním hostům. Hosté mají parkování zdarma, pro ostatní návštěvníky je parkování zpoplatněno.

Hotel dále nabízí hotelovým hostům, ale nejen jim, možnost využití nabíjecí stanice pro elektromobily. Stanice jsou celkem tři, a to TESLA Destinaton Charger a stanice všeobecná. Všechny jsou samoobslužné (spustit je musí pracovník hotelu) a jsou typu WALLBOX.

Návštěvníci a hosté mohou na dobu nabíjení parkovat na místech určených pro parkování pro elektromobily a svůj elektromobil či jiné elektrovozidlo nabít. O dobíjení elektromobilu můžete požádat hotelovou recepci. Hotelová recepce rovněž zajistí rezervaci v hotelové kavárně či restauraci, aby vám zpříjemnila čekání.