Nově otevřené fitness

29. 06. 2023

Naše nedávno otevřené fitness už rozdává kapky potu a zadostiučinění.

Vaše cesta ke zdraví vede do 3. patra Hotelu Baltaci Atrium, kde Vás přivítá svěží závan moderního fitness centra. Vaše úsilí v kombinaci s vytrvalostí Vám zaručí zdokonalení a utužení, jak fyzického, tak i psychického stavu.

Technologie pro efektivnější fitness

Srdcem našeho fitness jsou nejmodernější fitness stroje od společnosti 3D fitness.

Síla, vytrvalost a flexibilita – to jsou tři základní pilíře, které Vám pomůžeme postavit či zdokonalit pomocí našich strojů: od kardiovaskulárních – jako běžecký trenažer, rotoped a veslovací trenažer, po posilovací stroje pro ruce a nohy, multifunkční věže, Total gym, činky, kettlebagy, powerbagy, TRX systém apod.

Komfort stále prioritou

Abyste zažili komfort hotelového provozu, i pro Vás bude v našem fitness zajištěn celodenní pitný režim, ovoce i např. ručníky. K zakoupení budou iontové nápoje či proteinové pochutiny.

V našem fitness mimo jiné dbáme na to, abyste se při cvičení necítili stísněně, a proto omezujeme počet cvičenců na maximální počet 6.

Benefity aneb proč s fitness začít

Fitness se stává stále populárnější aktivitou a modernímu zdravému životnímu stylu holduje čím dál tím více lidí. U nás ho využívají jak ubytovaní hosté, široká veřejnost, tak třeba i zlínští fotbalisté FC Zlín s jejich náročnými silovými tréninky.

Pokud neholdujete velkým a přeplněným fitness centrům, pak naše fitness splňuje Váš základní požadavek a nabízí ten správný „úkryt“ pro Vás.

Proč byste měli využít naše fitness právě Vy?

Zdraví a kondice
Jedním z hlavních důvodů, proč začít s fitness, je zlepšení zdraví a kondice. Pravidelná fyzická aktivita může snížit riziko vzniku řady chronických onemocnění, včetně srdečních chorob, obezity, vysokého krevního tlaku a cukrovky.
Zvýšení energie a vitality
Fitness má pozitivní vliv také na energii a vitalitu. Pravidelná fyzická aktivita stimuluje cirkulaci krve, což znamená lepší dodávku kyslíku do tkání a orgánů, což vede k zvýšení energie, snížení únavy a zlepšení celkového pocitu vitality.
Duševní pohoda
A nesmíme zapomenout zmínit také vliv na duševní zdraví. Cvičení uvolňuje endorfiny, tzv. hormony štěstí, které zlepšují náladu a snižují stres. Pravidelná fyzická aktivita může pomoci snížit symptomy deprese, úzkosti a stresu, a zlepšit celkovou duševní pohodu.

JUST LADIES… cvičební režim pouze pro ženy

Pokud patříte mezi něžné pohlaví a rády si užíváte čas jen pro sebe např. s kamarádkou, pak využijte pravidelný cvičební režim JUST LADIES… tedy fitness zpřístupněné jen pro ženy.

Vyhrazenými dny pro Vás jsou pak:

  • ČTVRTEK 14:00 – 19:00
  • SOBOTA 8:00 – 13:00

Po tréninku nezapomeňte na zaslouženou regeneraci a relax

Každé tělo, po náročném cvičení, touží po zaslouženém odpočinku. Využijte možnost návštěvy hotelového Světa saun, který Vám prohřeje svaly, uvolní svalovou tenzi, a hlavně pročistí organismus. Sauny jsou v rámci Fitness k dispozici v čase 15:00 – 21:00. Každý den bude k dispozici jiná ze saun (buďto finská anebo parní). Aktuální informace Vám sdělí naše recepce.

A pokud toužíte po lehkém jídle, hotelová Restaurace Baltaci Zlín na přízemí hotelu je místo, kde zakončíte svůj nový rituál.

CENÍK FITNESS:
199 Kč / jednorázový vstup
Při zakoupení permanentky 120 Kč / vstup

Věříme, že jsme Vás přesvědčili.