Svatby & Rodinné oslavy

Hotel Baltaci Atrium nabízí jedinečný prostor hlavního sálu Atrium, který vynese Vaší oslavu anebo svatbu o level výš. Vdušnost prostor hlavního sálu s dominantní skleněnou pyramidou a propojenost salonků, Vám umožní uspořádat oslavu pro více jak 150 hostů. Vhodné prostory nabízí také Restaurace Baltaci Zlín se svým salonkem a novým moderním interiérem. Rádi pro Vás vše naplánujeme a zrealizujeme tak, abyste si Váš den užili naplno. Svěřte se do rukou profesionálů.

Řekněte si ANO právě u nás

Superior

Plánujete jednu z nejdůležitějších událostí ve Vašem životě? Chcete mít plánování, organizaci i přípravu svatby bez stresu a zbytečného shonu?

Svěřte se do rukou profesionálů. Dlouholeté zkušenosti budou pro Vás zárukou kvality a profesionality servisu. Svatby organizujeme více jak dvacet let.

Krásné vzdušné prostory Hlavního sálu Atrium jsou dechberoucí. Variabilita sálu i přilehlých salonků tak umožňují organizaci svateb do 150 hostů. Přilehlé salonky mohou být využity na raut, dětský koutek, fotokoutek, doprovodný program.

Jako svatební dar nabízíme novomanželům noc ve svatebním apartmá zdarma.

V případě, že chcete menší svatbu do 40 osob, pak Vám rádi nabídneme restaurační salonek Restaurace Baltaci Zlín.

V případě zájmu o nezávaznou cenovou kalkulaci anebo ověření dostupnosti termínu nás prosím kontaktuje na e-mail: nabidky@baltaci.cz anebo využijte poptávkový formulář.

Rodinné oslavy & Smuteční hostiny

Superior

Plánujete rodinnou oslavu a chcete mít přípravy i průběh bez zbytečného stresu a shonu?

Restaurační salonek Restaurace Baltaci, který pojme až 40 hostů, je ideálním místem pro organizaci menších rodinný oslav, setkání, smutečních oslav či menších svatebních hostin.

Moderní interiér salonku je plně variabilní. Rádi jej přizpůsobíme Vašim požadavkům. Salonek je součástí Restaurace Baltaci Zlín, ale díky posuvných dveří Vám zajistí ničím nerušený průběh Vaší akce.

Pokud plánujete oslavit narozeniny ve velkém? Využijte krásný a vzdušný prostor Hlavního sálu Atrium.

V případě zájmu o nezávaznou cenovou kalkulaci anebo ověření dostupnosti termínu nás prosím kontaktuje na e-mail: nabidky@baltaci.cz anebo vyplňte poptávkový formulář.