ŠPANĚLSKÉ DEGUSTAČNÍ MENU V RESTAURACI BALTACI ZLÍN

17. 03. 2023

Degustační večery v Restauraci Baltaci Zlín započaly tradici, která se těší velké oblibě. Vždy tématické MENU doplňuje estetické servírování a neotřelé chutě. V případě, že jste fanouškem gastrozážitků, připravili jsme pro Vás na rok 2023 již několik jedinečných večerů, které nenechají žádného milovníka gastronomie chladnými. Cestovat za světovou kuchyní je možno i z pohodlí domova a my bychom Vám rádi představili NÁŠ GASTROKALENDÁŘOBJEVUJTE CHUTĚ SVĚTA S BALTACI„.

Tímto nám dovolte Vás pozvat na dubnový Degustační večer „SABOR DE ESPAÑA“ – španělské menu sluncem zalité.

4. 4. 2023 od 17.00 hodin

Naše pozvání přijal pan šéfkuchař Michal Buček, který si pro Vás připravil menu plné barev, chutí a neodolatelných vůní. Tradiční španělská jídla připravena jen z těch nejkvalitnějších surovin Vás přenesou do ulic této oblíbené turistické destinace.

Servírovat budeme pět autentických chodů pro Španělsko tak typické. Chybět nebude Paella, Gazpacho či do dvou chodů zakomponována pravá španělská šunka – Serrano.

Pro Vás, ty kteří si gastrozážitky užívají plnými doušky, máme NOVINKU!

Milovníkům vín představíme při této příležitosti naši novou stálici vinného lístku – pravé španělské šumivé víno Cava. Každý chod bude vhodně napárován od odborníků a přímých distributorů Cava Bisila.

Sladká tečka na konec, v podobě celosvětově oblíbeného CHURROS s čokoládovým krémem, celý večer příjemně uzavře.

Své místo si rezervujte prostřednictvím našeho rezervačního formuláře či na telefonním čísle +420 777 355 334.

Na tuto akci lze využít Váš VOUCHER NA DEGUSTAČNÍ VEČERY. V případě, že preferujete spíše kuchyni Asijskou, Francouzskou či jste milovníkem nejoblíbenější české jarní zeleniny – chřestu – nahlédněte do našeho gastrokalendáře, který představuje nadcházející večery, na které lze poukazy využít.