Jídelna Poliklinika Baltaci v provozu

4. 04. 2023

Jsme velice rádi, že mezi naše další provozy expresních Bister a Jídelen Baltaci můžeme od včerejšího dne zařadit JÍDELNU POLIKLINIKU BALTACI ve 2. patře budovy E Otrokovické polikliniky.

JÍDELNA POLIKLINIKA BALTACI SE TĚŠÍ NA PRVNÍ STRÁVNÍKY

Provoz byl oficiálně zahájem v pondělí 3. 4. 2023 v 10:15, kdy byla slavnostně přestřižena páska za přítomnosti 2. místostarosty města Otrokovic pana Ing. Wilczynského, ředitele Polikliniky pana Ing. Javory a za Baltaci vedoucího expresních Bister a Jídelen Baltaci Přemysla Bílka.

Jak zmínil pan Ing. Javora: „Jídelna tu pro místní obyvatele, návštěvníky i zaměstnance polikliniky sloužila dlouhá léta. Místní obyvatelé ji pamatují ještě dvacet let zpátky. Poslední roky ale zela prázdnotou.“

Jsme rádi, že i v Otrokovicích můžeme nabízet kvalitní, čerstvé obědy od pondělí do pátku od 10:30 – 14:00.

Návštěvníci se budou těšit na výběr z minimálně 4 hlavních chodů, kde budeme opět myslet i na vegetariány, či vyznavače lehčích pokrmů. Polévka v ceně anebo nápoj je běžný standard všech našich Bister a Jídelen Baltaci.

Po úvodních oficialitách začal v 10:30 běžný provoz tak, jak ho všichni naši strávníci znají z Bistra Baltaci ve Zlíně na Zarámí.

Víme, že získat si přízeň strávníků je běh na delší trať, i tak věříme, že si k nám cestu najdou. Lidé si vždy najdou cestu ke kvalitě.

Těšíme se a přejeme všem dobrou chuť.