USA BBQ MAXI BURGER WEEKEND

14. 08. 2023

Od pátku 1. 9. do soboty 2. 9. 2023 vždy od 15.00 hodin v Restauraci Baltaci Napajedla.

Šéfkuchař Michal Buček Vám bude připravovat ty nejšťavnatější burgery široko daleko. Nachystal pravé americké BBQ MENU, na kterém naleznete tři mega burgery o váze až 2 kg a sedm burgerů klasických velikostí pro všechny milovníky této typicky americké pochoutky. Nebude chybět ani kus pořádného masa, Rib eye steak, přímo z grillu pro ty, kteří burgerům přímo nefandí.

Pokud si tuto akci nechcete nechat ujít, doporučujeme rezervaci stolu v našem rezervačním formuláři tel. č.: +420 773 870 874.

Celé menu je harmonií chutí, vůní a radostí z dobrého jídla. Oslavte s námi krále všech sendvičů – hamburger! Od klasických až po inovativní varianty, každý milovník dobrého jídla si přijde na své.

Nechte se unést vůní grilovaného masa, křupavých a vláčných domácích bulek i lahodných omáček.

Šéfkuchař Michal Buček si tentokrát „odskočí“ ze zlínské Restaurace Baltaci na víkend do Napajedel, kde Vás potěší širokou nabídkou této klasické americké pochoutky.

V pátek 1. 9. v Restauraci Baltaci Napajeda pro Vás bude připravovat maso jako pravý „americký táta“ společně s naším týmem skvělých kuchařů.

Hamburger je více než jídlo, je to společný jazyk, který propojuje lidi u stolu. Je to občerstvení na cestách, rychlý kousek mezi schůzkami, ale také plnohodnotné umělecké dílo, kde se nanášejí jednotlivé chuťové vrstvy jako na plátno.

Už se Vám sbíhají sliny?

Celé menu naleznete níže.

V tyto dny, 1. 9. a 2. 9. od 15.00 do 22.00 vaříme pouze z našeho speciálního amerického menu.