Náborové dny v Baltaci

10. 08. 2023

Přijďte se osobně podívat, jak se pracuje ve společnosti Baltaci.

v úterý 22. 8. /13:00 – 17:00/

anebo

ve středu 23. 8. 2023 /9:00 – 13:00/

v Hotelu Baltaci Atrium
na ulici Lešetín II 651 ve Zlíně.

Je to pro Vás skvělá příležitost, jak nahlédnout pod pokličku naší společnosti a dozvědět se i to, co v onlinu nenaleznete. Poznáte naše pracoviště z pohledu zaměstnance, projdete si prostory, kam běžné nohy nevkročí, přičichnete si k naší pracovní kultuře, spoznáte Vaše potencionální vedoucí, kolegy a kolegyně (a můžete se jich zeptat na cokoliv – slibujeme), apod.

Před tím než se k nám rozhodnete zaslat životopis si tak uděláte komplexní obrázek o naší společnosti a pak už Vás nic nepřekvapí (jen mile – slibujeme).

Na co se budete moci těšit?

Abyste se dozvěli vše podstatné, na starosti Vás dostanou naši vedoucí pracovníci. A pokud Vás nepřesvědčíme, můžete kdykoliv odejít. Nebude totiž žádná povinná registrace.

TĚŠIT SE NA VÁS BUDE NÁŠ TÝM:

Společnost BALTACI

„Jsme rodinnou společností s více jak 20 lety na trhu gastronomie a hoteliérství ve Zlínském regionu.

Ve Zlíně, Tečovicích a Napajedlích provozujeme ubytovací, stravovací a cateringové služby. V současnosti společnost provozuje dvě restaurace, tři hotely a tři expresní bistra a jídelny Baltaci. Cateringové aktivity společnosti jsou doplněny o výrobu jídel (obědů) a jejich závoz do firem a kanceláří ve Zlíně a okolí. Významnou aktivitou společnosti je také pronájem nemovitostí. Střední škola Baltaci ve Zlíně pak doplňuje aktivity společnosti o vzdělání. Studenti nalézají uplatnění v hotelnictví, pohostinství, IT a cestovním ruchu.

Zakládáme si na čtyřech hodnotách, které jsou pro nás určující a směrodatné. Bereme je jako naši přirozenou součást a odráží se i v našem soukromí. Jsou jimi:

Novým příležitostem jdeme vstříc, rozvíjíme se, vzděláváme a snažíme se jít s dobou. Přesah naší společnosti je už za hranice Zlínského okresu. Bez kolegů a kolegyň, kteří to cítí stejně, to však nelze.

„Vytvářet prostor pro setkávání a rozvoj.“  – to je vize naší společnosti a cesta, kterou se s námi můžete vydat.“

Máme práce nad hlavu… doplňujeme náš tým o tyto pracovní pozice:

Přidejte se k nám!“