Den otevřených dveří na Střední škole Baltaci

21. 12. 2022

Přijměte naše pozvání na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, které budou probíhat:

  • v pátek 25. 11. 2022 od 9 do 12 hodin (možnost podívat se do výuky) a od 13 do 18 hodin
  • v sobotu 26. 11. 2022 od 9 do 14 hodin

Představíme Vám možnost studia na naší škole ve studijních oborech hotelnictví a informační technologie nebo učebním oboru kuchař-číšník. Těšit se můžete na virtuální realitu, ukázky prací jednotlivých oborů a nebude chybět ani dobrá káva či drobné občerstvení.

Škola s pozitivním školním klimatem a otevřenou komunikací. Studenti pracují v malých skupinách, proto je žákům zajištěn individuální přístup. Škola je nadstandardně materiálně vybavena (výkonné PC, notebooky, PC vybavené Apple technologiemi a I-PADY). Žáci mají k dispozici relaxační místnost – games room (konzole PlayStation VR). K dispozici je také velmi dobře vybavená knihovna.

Svou profilací doplňujeme vzdělávací nabídku středoškolského studia ve Zlíně a okolí. Naši absolventi odcházejí ze školy vybaveni dobrými odbornými znalostmi a mohou tak úspěšně pokračovat v navazujícím studiu.

Neméně důležitým faktem je, že se Střední škola Baltaci stala fakultní školou FAME UTB. Cílem spolupráce je podpora zájmu středoškolských studentů o ekonomické obory, zkvalitnění přípravy absolventů školy pro studium vysokých škol ekonomického zaměření nebo pro přímý vstup do praxe. V neposlední řadě také vyhledávání a práce s talentovanými studenty a další.

Neváhejte a sledujte facebookovou stránku školy, aby Vám neunikly žádné novinky či zajímavosti.

Všichni budoucí středoškoláci i jejich rodiče jsou srdečně vítáni.