Děláme maximum pro Vaši bezpečnost

7. 01. 2022

Zdraví a komfort našich hostů, stejně tak i zaměstnanců, je pro nás prioritou.
Neustále reflektujeme změny ve vývoji situace ohledně COVID-19 a dbáme na všechna platná vládní nařízení.

DEZINFEKCE A ZVÝŠENÁ HYGIENICKÁ OPATŘENÍ V PROSTORÁCH HOTELU A RESTAURACE

Na základě nařízení Vlády ČR a doporučení hygieniků Zlínského kraje pravidelně a ve zvýšené frekvenci dezinfikujeme veškeré veřejné prostory hotelů, restaurací a wellness ceter.

Krom běžných úklidů pokojů, veřejných prostor hotelů, wellness a restaurací a zvýšené dezinfekce dotykových míst, pravidelně vše dezinfikujeme ozónovým generátorem. Jedná se o nejúčinnější způsob v boji proti zápachu, bakteriím a hlavně virům. Účinnost ozonu při likvidaci bakterií, virů či kvasinek potvrzuje celá řada studií. Tento způsob je velmi šetrný i k životnímu prostředí.

Hoteloví a restaurační hosté mají k dispozici bezoplachové dezinfekce na ruce (u vstupu do prostor, na toaletách, na recepci, v restauraci, v saloncích během školení, ve wellness centrum atd.). Tyto dezinfekční prostředky jsou srozumitelně označeny.

V restauračních provozech dodržujeme bezpečností rozestupy mezi stoly (1,5m). Maximální počet míst u stolu se řídí aktuálním nařízením Vlády tj. 6 osob (vyjma členů jedné domácnosti).

Bezpečnostní rozestupy jsou také požadovány v místech větší kumulace hostů. K dodržování požadovaných rozestupů (1,5m) slouží značení na podlaze v místech, jako je recepce, snídaňový bufet.

Provoz hotelových wellness center bude v případě návštěvy většího počtu osob rozdělen do více časových úseků tak, aby byly zachovány bezpečností a hygienická nařízení Vlády (týká se Hotelu Baltaci Atrium a Hotelu Baltaci U Náhonu).

Dodržování bezpečnostních a hygienických nařízení při návštěvě kosmetického, kadeřnického a masážního studia nespadá do kompetence hotelu (týká se budouvy Hotelu Baltaci Atrium).

PODMÍNKY PRO UBYTOVÁNÍ V HOTELU, NÁVŠTĚVU RESTAURACE A WELLNESS

Poskytovat ubytovací, restaurační a další služby je možné všem hostům, kteří nemají žádné příznaky onemocnění COVID-19 a prokáží se, že splňují jednu z následujících podmínek:

HOTELY A WELLNESS CENTRUM

PROKÁZÁNÍ BEZINFEKČNOSTI (neplatí pro děti do 12 let): a to prostřednictvím:

  • 1.) potvrzení o očkování po podání 2. dávky vakcíny uběhlo 14 dnů (tj. 15. den)
    – u jednodávková vakcíny uběhlo 14 dnů (tj. 15. den)
  • 2.) PCR test* ne starší než 3 dny. Platí jen pro pracovní cesty (+ potvrzení o služební cestě), pro ty jenž se nemohou očkovat ze zdravotních důvodů (+ potvrzení) a pro rozočkované osoby, kterým neuběhla 14 denní lhůta po očkování.
  • 3.) prodělaná nemoc COVID-19 – host doloží zprávu o pozitivním testu z odběrového centra nebo certifikát, že prodělal potvrzené onemocnění COVID-19 a neuplynulo více než 180 dnů.

RESTAURACE

Platí zde stejné podmínky, jako u hotelů a wellness ceter vyjma PCR testu.

Po splnění podmínek se můžete ubytovat maximálně na 7 dní. Pokud chcete svůj pobyt prodloužit, musíte znovu splnit některou z výše uvedených podmínek.

Zdroj: https://covid.gov.cz/situace/onemocneni-obecne-o-opatrenich/system-o-n-t-ockovani-prodelana-nemoc-test

V PŘÍPADĚ, ŽE NA SOBĚ REGISTRUJETE PŘÍZNAKY NEMOCI/NACHLAZENÍ BĚHEM POBYTU V HOTELU

Nejdůležitější se sebereflexe a vnímání svého zdraví. Pokud na sobě zpozorujete příznaky onemocnění, doporučujeme Vám omezit kontakt s ostatními hosty, zbytečně nevyhledávat uzavřené prostory s větším počtem hostů.

V případě nutnosti je možné využít možnost room servisu pro zajištění snídaní/obědu/večeře (dle otevírací doby restauračních provozů, týká se pouze Hotelu Baltaci Atrium).

Hotelová recepce s Vámi ráda probere možnosti, jak dále postupovat, pokud se Váš stav nezlepší.

BEZPEČNÁ MOŽNOST ÚHRADY UBYTOVÁNÍ PŘEDEM

Hotelovým hostům nabízíme možnost platby ubytování předem a to prostřednictvím PUSH PLATBY. Tento rychlý a bezpečný způsob úhrady předem Vám umožní rychlý check-out bez zbytečného čekání v prostorách recepce v den Vašeho odjezdu.

Vaše dotazy Vám rádi zodpoví zaměstnanci naší recepce (tel. č.: +420 605 000 200).